Samorząd Miasta Gliwice dotuje młodzieżową
sekcję szachową oraz piłki nożnej.

Lekko postraszyliśmy lidera

Dodane: 2019-03-24

  W sobotę w Knurowie padła pierwsza bramka dla Carbo Gliwice w rundzie wiosennej. Strzelił ją Zbigniew Sodel, który zasilił ekipę z Ostropy w przerwie zimowej.
  Niestety, było to jedynie trafienie honorowe, bo cały mecz podopieczni Grzegorza Nowaka przegrali 1:4 (1:2).
  Jednak uczciwie trzeba przyznać, że nasz zespół w meczu z liderem A-klasy, i to na jego terenie, zaprezentował się przyzwoicie. Pierwszego gola zdobyli co prawda gospodarze, ale Carbo szybko doprowadziło do wyrównania. Przy bramce Sodla asystę zanotował Szymon Maksym. - Do przerwy przegrywaliśmy tylko 1:2. W drugiej części gry zagraliśmy odważnie w przodzie. Stwarzaliśmy sobie okazję do goli, ale szwankowała skuteczność. Lepiej nastawione celowniki mieli za to gospodarze, którzy boleśnie nas kontrowali – opowiada trener Grzegorz Nowak.

  (BK)

Kontakt: Klub Sportowy Carbo - Gliwice, ul. Lekarska 5, 41-151 Gliwice - Ostropa, tel: 32 234 82 11, fax: 32 234 82 94.