Samorząd Miasta Gliwice dotuje młodzieżową
sekcję szachową oraz piłki nożnej.

Znowu pod wozem

Dodane: 2019-05-02

  Ostatnie mecze w wykonaniu Carbo Gliwice nie należały do najlepszych. I to delikatnie mówiąc...
  Najpierw – w XXIV kolejce – gliwiczanie ulegli 1:5 (0:1) Olimpii Pławniowice. Mecz, chociaż teoretycznie gospodarzem było Carbo, odbył się na stadionie Fortuny Brzezinka. Jedyną bramkę dla ekipy z Ostropy strzelił Szymon Maksym. - Do przerwy przegrywaliśmy tylko jednym golem. Graliśmy dobrze, była szansa na korzystny rezultat. Niestety, po przerwie na boisko nie wyszliśmy należycie skoncentrowani. Kilka prostych błędów w obronie i zrobiło się 0:3. A potem to już się zupełnie posypało... - relacjonuje trener Grzegorz Nowak.
  W kolejnym spotkaniu – tym razem w Żernicy – podopieczni Grzegorza Nowaka żadnego gola już nie strzelili. Za to stracili aż siedem... Naprzód rozgromił Carbo 7:0 (5:0). - Co ja mam powiedzieć po takich meczach? Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że w meczu z Żernicą nie mogłem skorzystać aż z 7 podstawowych piłkarzy. Trwa majówka, więc wielu w rozjazdach – mówi Nowak – Walczymy dalej. Gonić musimy Orła Stanica, na szczęście tracimy do niego tylko 3 punkty. Bo na dzień dzisiejszy z A-klasy spadają dwa zespoły.

  Błażej Kupski

Kontakt: Klub Sportowy Carbo - Gliwice, ul. Lekarska 5, 41-151 Gliwice - Ostropa, tel: 32 234 82 11, fax: 32 234 82 94.