Samorząd Miasta Gliwice dotuje młodzieżową
sekcję szachową oraz piłki nożnej.

Strzelamy w każdym meczu, ale znowu przegrywamy

Dodane: 2020-09-03

  Czwartą z rzędu porażkę ponieśli we wtorek piłkarze Carbo. W Kozłowie przegrali 1:3 (1:2) z tamtejszym Ruchem. Pozytywem jest to, że jak na razie w każdym ligowym meczu gliwiczanie trafiają do siatki rywali.
  We wtorek na listę strzelców, drugi raz w sezonie, wpisał się Robert Loban. - Było 0:1. Skrzydłem pognał Stanisław Mirocha, zagrał prostopadłą piłkę do Tomasza Piecucha, a ten na 14 metrze wystawił piłkę Lobanowi. Robert popisał się płaskim strzałem, doprowadzając do remisu – relacjonuje trener Piotr Wieczorek.
  Mecz Ruch-Carbo był wyrównanym pojedynkiem. Jedna i druga drużyna stworzyła sporo okazji bramkowych. Tuż przed meczem ze składu gości wypadli bramkarz i obrońca. Między słupkami stanął Michał Przybyła, który mimo kilku dobrych interwencji nie ustrzegł się błędów. Stąd do przerwy Ruch prowadził 2:1. - W drugiej połowie ambitnie dążyliśmy do wyrównania. Kilka razy było blisko, ale w 90. minucie Ruch strzelił trzecią bramkę. Szkoda, że gol padł z ewidentnego spalonego… - mówi Wieczorek.

  Carbo: Przybyła, Skutnik (Nowak), Jóźwiak, Wieroński, Solczak, Cygnarowski, Kuźnik (Szpadzik), Niniczka, Mirocha (Ambicki, Pawlak D), Piecuch, Loban.

  Błażej Kupski

Kontakt: Klub Sportowy Carbo - Gliwice, ul. Lekarska 5, 41-151 Gliwice - Ostropa, tel: 32 234 82 11, fax: 32 234 82 94.