Drużyny

Seniorzy

Drużyna seniorów występuje obecnie w rozgrywkach A klasy Podokręgu Zabrze i istnieje praktycznie od zawsze, a więc od momentu powstania klubu. Trenerem drużyny jest Waldemar Kowol.

Juniorzy

Zespół juniorów rozpoczął treningi w naszym klubie od listopada 2020 roku i począwszy od rundy wiosennej sezonu 2020/2021 został zgłoszony do rozgrywek ligowych. Trenerem drużyny jest Michał Kołodziej.

Trampkarze

Dzieci rozpoczęły treningi w klubie od jesieni 2019 roku. Drużyna trampkarzy wystartowała w rozgrywkach począwszy od sezonu 2020/2021 zajmując na jesień 4 miejsce w swojej grupie rozgrywkowej. Trenerem drużyny jest Arkadiusz Zając.

Młodziki

Drużyna składa się z zawodników z rocznika 2011-2013, która trenuje pod okiem świeżo upieczonego trenera Macieja Borycki. Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia w naszym klubie.

Skrzaty

Drużyna skrzatów właśnie rozpoczyna zajęcia. Dzieci z rocznika 2015 i młodsi pod okiem Radka Geniusza rozpoczynają swoją przygodę z piłką nożną. Zapraszamy Wszystkich chętnych na zajęcia do Klubu.

Żaki

Dzieci rozpoczęły treningi w klubie od jesienie 2019 roku. Drużyna żaków rozegrała kilka turniejów oraz regularnie rozgrywa mecze sparingowe. W rozgrywkach ligowych ( w tej kategorii wiekowej rozgrywane są turnieje z udziałem 4 drużyn ). Trenerem drużyny jest Łukasz Bieniek, występujący także w zespole seniorów naszego klubu jako zawodnik.