Nasi sponsorzy

Założona w 1982r, przez Gian Pietro Beghelli, firma jest europejskim leaderem w produkcji oświetlenia LED. W fabrykach należących do Grupy Beghelli produkowane jest oświetlenie podstawowe, oświetlenie awaryjne, systemy bezpieczeństwa dla przemysłu jak i odbiorców indywidualnych oraz urządzenia elektroniczne użytku domowego.

Firma należy do Grupy KENO – wiodących spółek w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Wpisuje się w wartości i rozwiązania zrównoważonego budownictwa. Oszczędne gospodarowanie surowcami, korzystanie z materiałów przyjaznych środowisku, zmniejszenie zużycia energii, czy właściwości prozdrowotne to jedne z wielu korzyści, które otrzymujesz wybierając ekologiczny proces powstania domu.
Szczegóły na stronie: https://keno-home.com/
https://www.facebook.com/KENOHome.Official

Jak chcesz założyć instalację grzewczą, klimatyzacyjną lub wentylacyjną, to zapraszamy do Mikołowa! Profesjonalnie obsłuży Cię firma INSTAL PLUS!

Instal PLUS
43-190 Mikołów
ul. Bluszcza 24/6
tel kont: (032) 226 52 20

Hurtownia budowlana Mal-Drew Gliwice oferuje materiały budowlane w doskonałych cenach.
Posiada dwa składy budowlane: ul. Tarnogórska 13 (główny punkt sprzedaży) oraz Lotników 65. Oferuje materiały budowlane od fundamentów po dach, fachową obsługę oraz doskonałe ceny. Służy doradztwem oraz dowozem materiałów budowlanych, dodatkowo firma niedawno poszerzyła swoją ofertę o usługę wywozu gruzu.

Huta Łabędy S.A. należy do najstarszych hut śląskich. Jej początki sięgają w 1848 roku kiedy to rozpoczęto budowę zakładu nazywanego wówczas „Hutą Hermina”. Głównym produktem tego zakładu były wyroby walcowane pięciu małych walcowniach, dla których wsad dostarczono około dwadzieścia pieców pudlarskich. Pierwsze wydziały Huty odbudowanej po II wojnie światowej ruszyły w 1948 roku. W ostatnich dziesięcioleciach była ona wielokrotnie modernizowana.
Huta Łabędy S.A. posiada Wydział Walcowni, Wydział Rur, Wydział Kształtowników Giętych na Zimno i Wydział Jarzm.

Wspierają nas również!