Nasi sponsorzy

Założona w 1982r, przez Gian Pietro Beghelli, firma jest europejskim leaderem w produkcji oświetlenia LED. W fabrykach należących do Grupy Beghelli produkowane jest oświetlenie podstawowe, oświetlenie awaryjne, systemy bezpieczeństwa dla przemysłu jak i odbiorców indywidualnych oraz urządzenia elektroniczne użytku domowego.

Firma należy do Grupy KENO – wiodących spółek w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Wpisuje się w wartości i rozwiązania zrównoważonego budownictwa. Oszczędne gospodarowanie surowcami, korzystanie z materiałów przyjaznych środowisku, zmniejszenie zużycia energii, czy właściwości prozdrowotne to jedne z wielu korzyści, które otrzymujesz wybierając ekologiczny proces powstania domu.
Szczegóły na stronie: https://keno-home.com/
https://www.facebook.com/KENOHome.Official

Jak chcesz założyć instalację grzewczą, klimatyzacyjną lub wentylacyjną, to zapraszamy do Mikołowa! Profesjonalnie obsłuży Cię firma INSTAL PLUS!

Instal PLUS
43-190 Mikołów
ul. Bluszcza 24/6
tel kont: (032) 226 52 20

Hurtownia budowlana Mal-Drew Gliwice oferuje materiały budowlane w doskonałych cenach.
Posiada dwa składy budowlane: ul. Tarnogórska 13 (główny punkt sprzedaży) oraz Lotników 65. Oferuje materiały budowlane od fundamentów po dach, fachową obsługę oraz doskonałe ceny. Służy doradztwem oraz dowozem materiałów budowlanych, dodatkowo firma niedawno poszerzyła swoją ofertę o usługę wywozu gruzu.

Huta Łabędy S.A. należy do najstarszych hut śląskich. Jej początki sięgają w 1848 roku kiedy to rozpoczęto budowę zakładu nazywanego wówczas „Hutą Hermina”. Głównym produktem tego zakładu były wyroby walcowane pięciu małych walcowniach, dla których wsad dostarczono około dwadzieścia pieców pudlarskich. Pierwsze wydziały Huty odbudowanej po II wojnie światowej ruszyły w 1948 roku. W ostatnich dziesięcioleciach była ona wielokrotnie modernizowana.
Huta Łabędy S.A. posiada Wydział Walcowni, Wydział Rur, Wydział Kształtowników Giętych na Zimno i Wydział Jarzm.

Projektujemy, wdrażamy i serwisujemy instalacje takie jak monitoring, telewizję przemysłową, systemy alarmowe, wideodomofony, domofony, telewizje satelitarną i cyfrową.

Serdecznie witamy na pokładzie firmę OSWAG. Firma oferuje całą gammę produktów związanych z ważeniem, przeważaniem oraz dozowaniem. 60-letnie doświadczenie firmy jest trwałym fundamentem wiedzy przekazywanej już trzeciemu pokoleniu wagmistrzów.
Firma „OSWAG” posiada nowoczesne zaplecze techniczne, co pozwala w sposób profesjonalny wykonywać wszelkie zlecenia: instalacje systemów towarów paczkowanych, remonty, naprawy, legalizacje pierwotne, ponowne, wzorcowanie, dozowanie oraz hybrydyzacje.

Wspierają nas również!

Kiedy zwrócimy się z pomocą, nie odmawia nam firma ROWIBAU z Gliwic. Jej właścicielem jest Roman Wieczorek.
Firma Rowibau istnieje od 1998 roku. Zajmuje się kompleksową realizacją robót budowlanych. Dysponuje solidną bazą sprzętową i transportową, posiada wieloletnie doświadczenie między innymi przy wykonywaniu remontów.
We wszystkich oferowanych usługach oferuje nowoczesne rozwiązania i technologie. Zalety firmy to:

  • dokładność
  • terminowość
  • indywidualne podejście do klienta
  • krótkie terminy
  • umiarkowane ceny
  • profesjonalizm

Jeśli chcecie umilić czas ukochanej osobie, sprawić jej prezent lub niespodziankę, to nie musisz wychodzić z domu! Kurierzy KWIACIARNI EWA w Gliwicach z wdziękiem i kulturą dostarczą bukiet pod wskazany adres. Kwiaciarnia powstała w 1999 roku. Oferowane przez nią kompozycje przygotowywane są z niezwykłą starannością oraz artystyczną finezją.
„Ewa” posiada również kwiaty cięte, doniczkowe oraz inne upominki.

Telefon kontaktowy: 697 706 040
Przypominamy, że kwiaciarnia jest również czynna stacjonarnie w godzinach od 8 do 16.
Serdecznie zapraszamy.
Gliwice, ul. Rybnicka 11, obok sklepu „Żabka”.

Firma EKO-SOLAR od 2016 roku jest certyfikowanym partnerem serwisowym firmy Fronius, która jest producentem falowników.
Na stronie internetowej firmy czytamy:
„Opierając się na naszym doświadczeniu wiemy, że gwarancją zadowolenia klientów są instalacje fotowoltaiczne wykonane z najwyższej jakości komponentów przez wykwalifikowanych instalatorów”.

Hotel SYLWIA w Sośnicowicach.
Idealne miejsce na rodzinny wypoczynek i organizację imprez rodzinnych, firmowych lub okolicznościowych. Zapraszamy!

 

Smart MEB – meble na wymiar